• psy powyżej 5 miesiąca życia
  • 7 spotkań (6 spotkań poświęconych pracy z psami oraz 1 wykład on-line)
  • pojedyncze zajęcia trwają 1,5h
  • zajęcia odbywają się raz w tygodniu w weekendy
  • maksymalnie 4 psy w grupie
  • cena kursu - 450zł

Rally-O (Rally Obedience) to dyscyplina psiego sportu, który polega na pokonaniu przez zespół przewodnik-pies toru złożonego ze stacji, przy których wykonuje się określone zadania z zakresu psiego posłuszeństwa. To równocześnie ciekawa propozycja pracy z psem, której efekty można wykorzystać na co dzień. Rally-O, które powstało jako alternatywa w stosunku do klasycznego obedience, zwane jest często posłuszeństwem na luzie. Zarówno podczas przygotowań, jak i zawodów, duży nacisk kładzie się na swobodną atmosferę współpracy. Sprzyja temu regulamin stworzony bez sztywnych, wymagających reguł, który zezwala przewodnikowi motywować psa do pracy w przyjazny, nieskrępowany sposób oraz nagradzać go. Pozwala to na budowanie pozytywnej relacji między człowiekiem a psem tworząc z nich zgrany, dobrze rozumiejący się zespół.

Kurs dedykowany jest szczeniętom i dorosłym psom, które mają opanowane podstawy posłuszeństwa. Zapraszamy zarówno już startujących entuzjastów tego sportu, jak i osoby, które pragną dopiero rozpocząć swoją przygodę z rally-o. Podczas szkolenia i jedni i drudzy będą mogli doskonalić i poszerzać umiejętności potrzebne do startu w zawodach.

Więcej informacji na temat rally-o, regulamin oraz terminarz zawodów znajdziecie Państwo na stronie www.rally-o.pl

Marcelina Cegielska-Reiter
marcelina.szkolenia@gmail.com