• bez ograniczeń wiekowych
  • 5 spotkań (4 spotkania poświęcone pracy z psami oraz 1 wykład on-line)
  • pojedyncze zajęcia trwają 1h
  • zajęcia w ośrodku szkoleniowym i w terenie
  • maksymalnie 4 psy w grupie
  • zajęcia odbywają się w weekendy
  • cena: 350zł

Przybieganie na zawołanie do właściciela (przybieganie chętne, bez ociągania się, bez „kombinowania”), to prawdopodobnie najważniejsza umiejętność współczesnego psa. Umiejętność, która umożliwia spokojne, bezpieczne, bezstresowe, komfortowe dla obydwu stron ludzko-psiego zespołu spacery.
Bardzo często jest to również największe marzenie opiekuna psa…
Jak to osiągnąć?

Jak doprowadzić do tego, by komenda przywołująca była niezawodna? By działała zawsze, w każdej sytuacji, nawet przy najtrudniejszych dla czworonoga rozproszeniach?

Co zrobić, by pies słyszał (i słuchał!) gdy opiekun go woła i chciał od razu wrócić do swojego człowieka? By nie przeszkadzały mu w tym inne psy, ludzie, ptaki, koty, sarny, rowery, hulajnogi, śmieci, śmietniki itp… By pies porzucał wszystko co go akurat zainteresowało, bo właśnie woła go ukochana pańcia, ukochany pańcio.

Po odpowiedzi zapraszamy na kurs. Kurs po brzegi wypełniony ciekawymi, atrakcyjnymi, skutecznymi ćwiczeniami. Kurs, na którym nie można się nudzić. Kurs, który krok po kroku daje narzędzia do nauki niezawodnego przywołania.

Marcelina Cegielska-Reiter
marcelina.szkolenia@gmail.com